Skip to main content

Konference KIKE 2023 – nemohli jsme chybět!

By 11/05/202314 srpna, 2023Uncategorized
kike-konference

Ve dnech 18.-19. dubna 2023 se konalo největší setkání malých a středních telekomunikačních firem – konference pořádaná Národní komorou ethernetových komunikací (KIKE). Přítomnost společnosti Globema byla tradičně nutností.

Během setkání jsme vedli workshopy na téma SIDUSIS a PIT2 reportování v NetStorku (povinné reporty pro polský telekomunikační regulátor), které se setkaly s velkým zájmem a zúčastnilo se jich více než 30 účastníků.

Workshop vedli Eryk Otrocki, Eryk Otrocki, senior inženýr technické podpory, a Dariusz Pakuła – specialista prodeje, konzultant a analytik s více než 25 lety zkušeností v odvětvích souvisejících se sítěmi (telekomunikace, utility).

Zúčastnili jsme se také panelové diskuse. Ta byla zaměřena na tvorbu zpráv pro regulátora (např. výše zmíněné zprávy PIT2 a SIDUSIS). Tohoto zasedání se zúčastnili např: prezident KIKE Karol Skupieńzástupce kanceláře předsedy vlády Grzegorz Czwordon.

Konference byla také skvělou příležitostí k osobním rozhovorům a výměně zkušeností se zástupci telekomunikačních společností z celého Polska, z nichž mnohé spolupracují s Globemou.

Již nyní se těšíme na další ročník konference KIKE, který se bude konat 16.-18. října 2023.

kike-konference