Skip to main content

Mikro Expo – tým společnosti Globema opět na cestách!

By 30/08/201816 října, 2018Čápi, Nowe funkcje
netstork_conf

18. července se tím společnosti Globema zúčastnil na konferenci nazvané Mikro Expo, která se konala v Uherském Hradišti. Jednalo se již o 11. ročník této konference a spojuje malé a střední poskytovatelé internetových služeb (ISP). Konference se zúčastnili také poskytovatelé satelitní a internetové televize. Mezi vystavovateli jste mohli najít poskytovatele hardwarových a softwarových řešení.

Globema se zúčastnila, aby prezentovala softwarové řešení NetStork. Náš tým potkal mnoho zajímavých lidí, kteří se zaobírají stavbou, správou a expanzí optických sítí. Tací lidé našemu týmu pomáhají neustále se rozvíjet, získávat zkušenosti a pomáhají celé společnosti být skutečným profesionálem ve svém oboru. Události jako tahle jsou skvělou příležitostí vyslechnout si aktuální výzvy a problémy, kterým čelí stávající i potencionální zákazníci. Vždy se pokoušíme vysvětlit naše řešení na příkladech z reálného života. Myslíme si, že pokud daná výzva (co i jen podobná té aktuální) již byla jednou vyřešena, může to pomoci čelit té aktuální efektivněji.

Náš kolega Ondřej dostal příležitost půl hodiny mluvit o řešení NetStork a jak může tento systém podpořit evidenci optických sítí.

Každá konference nám přináší nové kontakty, příležitostí a zákazníky. V neposlední řadě nám však přináší osobní zpětnou vazbu a my tím pádem můžeme pořád zlepšovat naše produkty a služby.

Kontaktujte nás

Podívejte se jak to na konferenci Mikro Expo vypadalo: