Skip to main content

NetStork v Národním Centru Jaderného Výzkumu v Polsku

By 23/02/2015Nové funkce

Globema zvítězila ve výběrovém řízení na implementaci systému pro evidenci optické sítě v Národním Centru Jaderného Výzkumu v Polsku. Produktem, který byl během výběrového řízení vybrán, je NetStork – komplexní aplikace pro mobilní evidenci telekomunikačních sítí.

NetStork slouží k evidenci metalických, optických a FTTH sítí a umožňuje i evidenci prvků infrastruktury. Tento systém umožňuje sběr dat o síti přímo v terénu (aplikace funguje i na tabletech), stejně jako editaci sítě v pohodlí kanceláře. Všechna shromážděná data jsou uložena v centrální relační databázi. Pokud je aplikace používána v terénu (bez přístupu k internetu), jsou data dočasně ukládána ve formátu XML.

V Národním Centru Jaderného Výzkumu si vybrali NetStork kvůli jeho unikátním funkcím, jako je například přímá spolupráce s reflektometry.

Další informace Vyzkoušet NetStork

logo_33

 

Přínosy systému NetStork: 

  • Zrychlení procesu evidence sítě přímo v terénu
  • Zvýšená kvalita a konzistence dat o síti (ve srovnání s papírovou dokumentací)
  • Vždy aktuální a kompletní informace o telekomunikační infrastruktuře, které jsou k dispozici prostřednictvím mobilních zařízení a PC
NOVÉ FUNKCE SYSTÉMU NETSTORK

O Národním Centru Jaderného Výzkumu

Národní Centrum Jaderného Výzkumu (NCJV) je jedním z největších výzkumných ústavů v Polsku. Disponuje jediným jaderným reaktorem v Polsku, který nese příhodné jméno „Maria“. Tento reaktor slouží k výzkumným účelům. V NCJV se nezajímají pouze o jadernou energii, ale podílí se také na výzkumech v oblasti subatomární fyziky a vývoji jaderné technologie pro různá odvětví vědy a ekonomiky, včetně medicíny.

Zařízení disponuje vlastní počítačovou a laboratorní infrastrukturou, která je nezbytná pro podporu budování jaderné energetiky v Polsku. NCJV zaměstnává více než 1000 fyziků a inženýrů.

Oficiální stránky NCJV