Skip to main content

NetStork na XXIV Konferenci KIKE

By 08/07/2019Nové funkce
konferencja-kike

Ve dnech 17.-19. 6. se naši polští kolegové zúčastnili 24. ročníku KIKE konference. Jako vystavovatelé vedli workshopy týkající se migrace dat a zúčastnili se běhu „Pohár prezidenta KIKE“.

KIKE (Národní komora ethernetových komunikací) byla vytvořena jako iniciativa místních polských operátorů v roce 2008. Rozhodli se navázat formální spolupráci jako ekonomická komora, zaměřená na podporu domácího telekomunikačního trhu v sektoru malých a středních podniků. Komora sdružuje místní telekomunikační operátory poskytující služby v oblasti optických technologií , Ethernetu a WiFi, jakož i dodavatele služeb a produktů pro ICT průmysl spolupracující s jeho členy.

Členové KIKE budují konkurenční trh služeb souvisejících s internetem, televizí IPTV, digitální telefonie VoIP a moderních služeb, které jdou nad rámec standardní trojité hry. KIKE se zaměřuje na podporu věcného, právního a lobovacího prostředí operátorů.

Během workshopu o migraci dat ukázali, jak proces funguje, jaké jsou klíčové prvky a co dělat krok za krokem, abychom zajistili, že migrace bude probíhat správně. Na stánku zodpovídali otázky a konzultovali potřeby uživatelů NetStorku a lidí, kteří uvažují o implementaci inventárního systému. Také dostali možnost představit nové funkce nejnovější verze – NetStork 9.0

.

Konference v číslech:

40
partnerů konference
300
účastníků
30
individuální konzultace na našem stánku
11
kilometrů naběháno v běhu pro prezidenta KIKE

Jako shrnutí našeho workshopu pro migraci dat připravujeme článek pokrývající celý proces: od sběru dat až po postupy údržby.
Zůstaňte s námi!

V následujích měsících ná můžete potkat:

  • 17.07.2019  MikroExpo Uherské Hradištì
  • 19.09.2019  KKTS Plzeň
  • 17.10.2019  KKTS Slovensko

Kontaktujte nás