Skip to main content

NetStork expanduje do nových zemí

By 21/12/202029 prosince, 2020Nové funkce
netstork-europa

Skupina uživatelů NetStorku stále roste: toto řešení evidence sítí se šíří do dalších států! Noví provozovatelé telekomunikačních sítí si vybrali NetStork, aby podpořili údržbu a rozvoj jejich sítí.

Jeden z nových zákazníků působí v Kolumbii a plánuje rozšířit své projekty do Panamy. Tento ISPík provozuje a nasazuje GPON (Gigabit Passive Optical Network). Je to poprvé, co NetStork zaletěl do Jižní Ameriky.

NetStork v Evropě

Další noví zákazníci působí v Evropě. Získali jsme nové zákazníky v Česku, na Slovensku, ve Slovinsku a v Maďarsku a poskytli jsme jim implementaci, školení a údržbu NetStorku v kombinaci s dalšími službami, jako je Google Maps Platform.

Noví uživatelé NetStorku jsou také v Tiraně v Albánii (provozující čistě optickou síť) a v Moldavsku (mobilní operátor, kde bude NetStork používán pro správu rádiových a optických sítí a infrastruktury).

Nadále podporujeme operátory v Polsku. NetStork byl nedávno nasazen k údržbě telekomunikační sítě v jedné z největších polských průmyslových společností.

Prodejce NetStorku

Také vám rádi připomínáme, že máme prodejce NetStorku v Maďarsku. Jedná se o AccessPoint Kft, který od roku 2003 působí na IT trzích v mnoha různých zemích po celé Evropě.

Portfolio společnosti tvoří hlavně zařízení, která pomáhají implementovat bezdrátový přenos dat. AccessPoint také poskytuje aktivní a pasivní součásti drátových sítí a další různé příslušenství pro budování sítí.

Vyzkoušejte NetStork

Pokud potřebujete řešení pro provoz sítí, nehledejte nic jiného než NetStork. Tento systém pokryje Vaše potřeby ve všech fázích síťových operací: od plánování a návrhu až po prodej a údržbu sítě. Kontaktujte nás pro více informací a živou ukázku.