Skip to main content

NetStork roste díky našim zákazníkům

By 28/04/2020Nové funkce
netstork

Více než 200 telekomunikačních operátorů v celé Evropě používá NetStork – evidenci sítě pro optické, metalické, bezdrátové, IP a HFC sítě. Software aktivně využívá 99% klientů.

Na základě zpětné vazby a návrhů na vývoj produktů od rostoucí komunity uživatelů naši vývojáři neustále zavádějí nové funkce. Nedávno jsme vydali NetStork 10 – ten ještě více usnadňuje správu sítě. Připomeňme si několik dodatků a vylepšení zavedených v nové verzi:

  • Nejprve jsme vyvinuli nové uživatelské rozhraní plně podporující vyšší DPI. Od nynějška můžete využít plný potenciál displeje s vysokým rozlišením. Už žádná rozmazaná písma a schémata s nízkým rozlišením – nyní je vše ostré a jasné! V této verzi máte také přístup k nejnovější knihovně vykreslování CAD a plně konfigurovatelným editorům a reportům.
  • Nyní můžete pro plánování použít několik nových stylů linií a barev, takže můžete svou síť vidět ještě přehledněji.
  • Nyní si můžete prohlédnout kabelovou rezervu ve schématech šachet / sloupů.
  • Nová funkce: můžete síťovým prvkům přiřadit a vybrat barvu vlastníka / uživatele; pomáhá odlišit vaše vlastní sítě od pronajatých.

Pokud chcete vyzkoušet NetStork nebo máte nějaký dotaz – neváhejte a ozvěte se. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci!