Skip to main content

Nové trhy, noví uživatelé – aktuality z vývoje NetStorku

By 24/06/202128 června, 2021Uncategorized
wiosna-z-netstorkiem

NetStork používá po celém světě stále více ISPíků a CATV operátorů a Globema otevírá novou pobočku. Přečtěte si o ní i o nových uživatelích více informací v našem článku níže.

Noví uživatelé NetStorku sídlí hlavně v Polsku, Česku, Slovensku, Itálii, Moldavsku, Albánii a Maďarsku (zde díky našemu maďarskému partnerovi AccessPoint). V součtu to znamená, že NetStork nyní podporuje evidenci sítí ve více než 250 společnostech!

Jaká je hlavní výhoda NetStorku?

Jedná se o snadno ovladatelnou a intuitivní aplikaci, kterou lze použít i v terénu pro sběr a aktualizaci dat. Systém podporuje vaše síťové operace a umožňuje vám snadno modelovat a spravovat optické, koaxiální metalické i bezdrátové sítě.

Chceme, aby systém nejlépe vyhovoval potřebám našich zákazníků. Proto s každou novou verzí přidáváme do NetStorku nové funkce a vylepšení, na jejichž návrzích se podílejí i samotní uživatelé. Podívejte se na nejnovější verzi, která byla vydána v březnu – NetStork 11.

Taktéž rozšiřujeme nejen naši zákaznickou základnu, ale i vlastní síť poboček. Novou pobočku Globema Adria d.o.o. jsme nedávno otevřeli v jadranském regionu, konkrétně v srbském Bělehradě.

Vyzkoušejte NetStork také ve vaší společnosti

Pokud potřebujete řešení pro malou nebo středně velkou telekomunikační síť, NetStork je ideálním řešením. Podívejte se, jak může zlepšit vaše podnikání – domluvte si bezplatnou ukázku. Rádi vám představíme všechny systémové funkce a výhody, kterých díky němu můžete dosáhnout a zařadit se tak mezi naše spokojené zákazníky.